КУЛІНАРНІ УПОДОБАННЯ РІЗНИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ. СКОРПІОН

Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (кафедра ТРГ та ГРС) продовжує серію публікацій, які присвячені кулінарному гороскопу за знаками зодіаку. Сьогодні вас чекає захоплююча інформація про систему здорового харчування для такого знаку зодіаку як Скорпіон. Як потрібно харчуватися людям, які належать до цього знаку зодіаку? Що корисно, а що навіть шкідливо для Скорпіонів? Сильний і сміливий, пристрасний і незалежний, щирий і самовпевнений, Скорпіон не шкодує сил на те, щоб, ідучи через труднощі, добитися від життя всього. Його ясний розум проникає в саму суть, а в серці вирує невгасимий вогонь, який, в залежності від обставин, здатний зігріти друзів або спопелити ворогів.

СИСТЕМА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ: СКОРПІОН

(24 жовтня – 22 листопада)

Скорпіони дуже схильні до захворювань видільної системи організму і статевих органів. Велику небезпеку для їхнього здоров'я представляють будь-якого роду інфекційні захворювання. З цієї причини в період епідемій їм слід уникати великого скупчення людей, а також приймати ряд профілактичних заходів для запобігання захворювання. Ще однією слабкою стороною здоров'я знаку зодіаку Скорпіона є очі і верхні дихальні шляхи.

Скорпіон - любитель усього жирного та гострого. Порожній холодильник і відсутність спецій виводять Скорпіона з себе. Він може влаштовувати щільні нічні перекуси з чаюванням. Хоч Скорпіон і любить ситно поїсти, він рідко набирає зайву вагу. Як тільки на боках з'являється зайвий жирок, цей знак припиняє нічні перекуси, урізає калорії і харчується більш-менш дієтично. Але коли фігура прийде в норму, Скорпіон знову йде в гастрономічний загул.

Загальний та головний принцип харчування Скорпіонів – дотримання міри. Треба сказати, що це непросте завдання, оскільки їм приносить задоволення смачна їжа, причому в досить великих кількостях.

Рекомендовані продукти для СкорпіонівСкорпіонам для підтримки тіла в формі і гарного самопочуття слід вживати корисну їжу, що містить протеїни, морепродукти, дичину, яйця, йогурт, горіхи і соєві боби. В меню Скорпіона обов'язково повинні бути свіжі овочі (ріпчаста цибуля і порей, спаржа, капуста, часник, крес водяний, листя гірчиці, редис) і фрукти (інжир, чорна вишня, чорнослив, аґрус). Вони виводять шлаки і допомагають зберігати природну опірність організму хворобам. Доцільно вживати кавуни, дині та солодкі ягоди.

Дуже корисним продуктом для них є яловича печінка: у ній багато вітаміну А, який допомагає роботі системи кровообігу. З цієї ж точки зору корисний хоча б в малих кількостях сік кропиви, який до того ж має жовчогінну дію, стимулює травну систему, а для Скорпіонів це важливо.

Людям знака зодіаку Скорпіон особливо корисно пити молоко, їсти ріпу, включати в меню різні злаки. Дуже хороша їжа для Скорпіонів – це всілякі страви з грибів. Добре в різних видах додавати в раціон такі рослини, як кропива, базилік, полин, щавель, розмарин і кизил.

Мінеральною сіллю Скорпіонів вважається сірчанокислий кальцій. Він допомагає підтримувати в робочому стані захисні функції організму, сприяє відновленню епітелію, перешкоджає накопиченню шлаків. Брак цієї солі проявляє себе частими респіраторними захворюваннями, запаленнями гайморових пазух, нежиттю.

Якщо дефіцит сягає критичних значень, Скорпіони можуть страждати захворюваннями печінки, нирок, частими нагноєннями, плевритом. Щоб задовольнити потребу організму в цієї речовині, слід вживати більше капусти, редису, цибулі, спаржі, часнику. У цей список також можна включити інжир, чорнослив, аґрус, цибулю-порей і крес-салат.

Скорпіонам важливо забезпечувати свій організм фосфором, для чого слід активно вживати рибу і вже згадувані вище морепродукти. Крім іншого, вони допомагають регулювати сольовий баланс, що для Скорпіонів також важливо, оскільки їм слід обмежувати себе в солоних, гострих і будь-яких збуджуючих стравах. Крім того, в їжі людей цього знаку зодіаку повинно міститися досить заліза.

Які продукти слід виключити

Найбільшу небезпеку являють собою насичені жири. Розумне рішення – зменшити вживання вершкового масла, всіляких кремів, вершків; з м’ясних страв треба знімати жир. У народжених в цей період спостерігається схильність до високого рівня ліпідів у крові, тому їм не варто вживати велику кількість продуктів, багатих жирами. Малокалорійна, але при цьому багата білком їжа допоможе Скорпіону перебувати в прекрасній фізичній формі.