Зустріч студентів ННІРГБТ із керівництвом бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг»

29 жовтня 2019 року в рамках співпраці із закладами сфери готельної індустрії та роботи філіалу кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи, відбулася зустріч студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського із керівництвом бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг». Бізнес-готель «Reikartz Аврора Кривий Ріг» входить до національної мережі готелів Reikartz Hotel Group, яка об'єднує більше 40 готелів в Україні та за її межами.

В рамках зустрічі представники бізнес-готелю «Аврора» провели екскурсію  у якій взяли участь студенти ННІРГБТ спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології».

Бізнес-готель «Аврора» має гарне, унікальне для Кривого Рогу архітектурне рішення – будівля атриумного типу і по праву вважається одним з кращих бізнес-готелів міста Криіий Ріг.

Студенти мали можливіть поспілкуватися з провідними фахівцями готельно-ресторанного бізнесу, особливий інтерес викликали випускники ДонНУЕТ, які працюють у бізнес-готелі «Аврора».

Представники бізнес-готелю «Аврора»  показали майбутнім фахівцям номерний фонд комплексу категорій: «Стандартний одномісний», «Стандартний двомісний Twin», «Стандартний двомісний Double», «Сімейний», «Покращений Двомісний Double», «Покращений Двомісний Twin», «Блочний номер», « номер для людей з обмеженими можливостями », 3 конференц-зали, переговорну кімнату, ресторан та сучасний Spa-фітнес-центр. Екскурсанти  також відвідали  службові та побутові приміщення.

Під час відвідування бізнес-готелю екскурсанти прослухали лекцію на тему «Характеристика мережі готелів Reikartz Hotel Group та особливості роботи в ній», дізналися історію створення та розвитку мережі, а також концепцію стандартів сервісу Reikartz Hotel Group.

Для підготовки конкурентоспроможних спеціалістів з готельно-ресторанної справи вкрай важливим є надбання практичних навичок з вивчення і дослідження особливостей роботи діючих підприємств готельного господарства країни, закріплення отриманих під час навчання теоретичних знань та можливість спілкування з представниками готельної галузі.

Важливою частиною зустрічі з представниками підприємства була можливість отримати відповіді на питання щодо можливості стажування та подальшій роботі студентів в бізнес-готелі «Reikartz Аврора Кривий Ріг», а також  мережі готелів Reikartz Hotel Group.

Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи висловлює подяку керівництву мережі готелів Reikartz Hotel Group і окремо керівництву бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг» за співробітництво!