Гуляння свята Масляної

Масляна – це одне з найстаріших свят слов'янських народів, яке символізує прихід весни. З приходом масляної розпочинаються справжні народні гуляння, які тривають увесь тиждень. Завершується свято Прощеною неділею, після якої розпочинається Великий піст.

І унашому місті 29.02.2020 в паркі Героїв Атто відбулося святкування свята Масляної. У цьому святі взяли участь викладачі та студенти  Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського .

А також  у проведенні свята взяли участь і студенти-іноземці підготовчого відділення нашого Університету. Які на передодні свята були запрошені на майстер-клас по приготуванню млинців та льодяників який продемонстрували доцент Слащева А.В., асистент Боднарук О.А., майстер-клас відбувався в лабораторії харчових технологій нашого університету, а потім всі разом узяли участь в проведенні свята, де готували млинці з різноманітними начинками, та креативним декоруванням. Паралельно був проведений майстер клас студентами з виготовлення різноманітних льодяників, в майстер класі брали участь гості свята, які отримали масу задоволення, особливо дітлахи, як і від самого процесу приготування так і  куштування льодяників та млинців. Студенти  на відмінно впоралися зі своїми обовʼязками, і також були дуже задоволенні  від святкування Масляної.

Також гостей свята пригощали смачненьким та корисним травяним чаем, який готувався на святі, в самоварі.

Окрім майстрів класів проводилися для гостей свята  розважальна програма - це були захоплюючі вікторини, загадування загадок, де на правильні відповіді гості отримували призентик-млинець, що додало ще більш цікавості та гарного настрою.

фото1
фото3