Конкурс «Великодній натюрморт»

В Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім Михайла Туган-Барановського

З 18 по 20 березня був проведений конкурс під назвою «Великодній натюрморт» (в дистанційній формі).

В цьому конкурсі приймали участь студенти груп ІІІ курсу ТРГ-17 та ГРС-17 під керівництвом викладача кафедри Технологій в ресторанному господарстві, готельно – ресторанної справи та підприємництва Боднарук О.А...

Студенти старанно виконували цікаві натюрморти з Символікою свята Великодня: творчо та гарно оформляли Пасочки, розписували креативно писаночки, прикрашали символічно великодній кошик, де своїми руками виготовляли парерові квіточки, плели з гілочок верби та мімози віночки та багато ін..

Студенти та члени журі отримали приємне задоволення від такого тематичного конкурсу.

Членам журі було дуже важко визначити переможця, адже в кожній композиції відчувалося, що студенти з всією душею та любов’ю як то кажуть, поставилися до виконання свого Великоднього натюрморту, але все одно потрібно було зробити такий важкий вибір.

Склад журі конкурсу

Нікіфоров Р.П., Корінець Ю.М. Боднарук О.А. ,

за підсумками конкурсу, де оцінювалася кожна композиція від 1 до 5 балів.

гр. ТРГ-17,18с  - середній бал  - 4,8.

гр.. ГРС-17 – середній бал – 4,2.

Переможцями конкурсу стала гр. ТРГ-17,18с.

Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконаліше.