Графік консультацій викладачів кафедри ТРГ та ГРС

 

Графік консультацій викладачів кафедри ТРГ та ГРС

на 1 семестр 20198/2020 навчального року

ПІБ викладача

День тижня

Нижній/ Верхній тиждень

Час

Никифоров Радіон Петрович

Понеділок

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Слащева Аліна Вячеславівна

Нижній/Верхній

12.00 - 14.00

Сімакова Ольга Олександрівна

Нижній/Верхній

12.00 - 14.00

Попова Світлана Юріївна

Нижній/Верхній

12.30 - 14.30

Назаренко Ірина Анатоліївна

Нижній/Верхній

10.00 - 12.00

Горяйнова Юлія Артурівна

Нижній/Верхній

14.00 -16.00

Коренець Юрій Миколайович

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Пусікова Олена Анатоліївна

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Боднарук Ольга Олексіївна

Нижній/Верхній

14.00 -16.00

Слащева Аліна Вячеславівна

Вівторок

Нижній

9.00 - 11.00

Назаренко Ірина Анатоліївна

Верхній

17.00-19.00

Попова Світлана Юріївна

Нижній

16.00-18.00

Горяйнова Юлія Артурівна

Нижній/Верхній

15.30-17.30

Коренець Юрій Миколайович

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Пусікова Олена Анатоліївна

Нижній

9.00 - 11.00

Сімакова Ольга Олександрівна

Середа

Нижній/Верхній

12.00 - 14.00

Попова Світлана Юріївна

Нижній/Верхній

10.00 - 12.00

Коренець Юрій Миколайович

Нижній/Верхній

12.00 - 14.00

Слащева Аліна Вячеславівна

Нижній

12.00 - 14.00

Назаренко Ірина Анатоліївна

Верхній

10.30-12.30

Горяйнова Юлія Артурівна

Нижній/Верхній

9.00-10.30

Пусікова Олена Анатоліївна

Нижній

9.00 - 11.00

Боднарук Ольга Олексіївна

Нижній/Верхній

9.00-11.00

Никифоров Радіон Петрович

Четвер

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Сімакова Ольга Олександрівна

Нижній

14.00 - 16.00

Слащева Аліна Вячеславівна

Нижній

9.00 - 11.00

Попова Світлана Юріївна

Нижній/Верхній

11.00-13.00

Горяйнова Юлія Артурівна

Нижній/Верхній

9.00-10.30

Коренець Юрій Миколайович

Нижній/Верхній

14.00 - 16.00

Пусікова Олена Анатоліївна

Нижній

9.00 - 11.00

Боднарук Ольга Олексіївна

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Сімакова Ольга Олександрівна

П'ятниця

Нижній/Верхній

14.00 - 16.00

Боднарук Ольга Олексіївна

Нижній/Верхній

15.30 - 17.30

Назаренко Ірина Анатоліївна

Нижній/Верхній

9.00 - 11.00

Коренець Юрій Миколайович

Нижній/Верхній

14.00 -16.00

Пусікова Олена Анатоліївна

Нижній

9.00 - 11.00

© 2018 ДонНУЕТ Україна, Кафедра ТРГ та ГРС. Всі права захищено